Shefi

Shefi смотреть последние обновления за сегодня на .

Top News - Pushtimi nr.2! Putin mbledh 200 mijë trupa / Shefi i NATO-s paralajmëron: Nuk do ndalet!

32742
113
15
00:01:46
31.01.2023

Rusia po mbledh të paktën 200 mijë ushtarë për një sulm të ri masiv në Ukrainë – ka paralajmëruar shefi i NATO-s, Jens Stoltenberg. Madje sipas tij, nuk ka asnjë shenjë që të tregojë se Vladimir Putin po përgatitet për paqen. Ai paralajmëroi se në të kundërt, Rusia po përgatitet për më shumë luftë në prag të përvjetorit të parë të pushtimit, në fund të shkurtit. Kjo vjen në mesin e raporteve të inteligjencës që tregojnë se Putin mund të jetë duke u përgatitur për një ofensivë të re masive. Dhe është raportuar madje se ai mund të nisë një raprezalje të përgjakshme për të fituar luftën duke marrë kryeqytetin Kiev. Ukraina druan se sulmi mund të koincidojë me 24 shkurtin, përvjetorin e parë të pushtimit. Shefi i NATO-s, nuk dha ndërkohë detaje por përsëriti nevojën që perëndimi të vazhdojë të armatosë ukrainën. Ai paralajmëroi se bota duhej të përgatitej për një luftë të gjatë dhe se ishte jashtëzakonisht e rëndësishme që Putin të mos e fitojë këtë luftë. Fitorja e rusisë në Ukrainë do të fuqizonte diktatorët dhe do ta bënte botën më të rrezikshme – tha ai duke paralajmëruar më pas edhe se Putin nuk do të qëndronte duarlidhur ndërkohë që vazhdon të besojë se mund të fitojë në fushëbetejë. Stoltenberg shpjegoi se e vetmja mënyrë për ta detyruar Putinin të ulej në tryezën e bisedimeve ishte duke vazhduar armatosjen e Ukrainës. Mbështetja ushtarake sot mundëson arritjen e marrëveshjes së paqes nesër. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Stoltenberg#Putin

Blerina Balili - Bosi - Shefi (Official Video 4K)

1128174
5545
220
00:03:28
04.12.2022

Ork: Zhulian Kuca Klarinet: Florjan Sacma Mix/Master: Zhulian Kuca/Valter Braho (BF Record's) teksti: Blerina Balili/Paola Kuca MAX Production Make UP: Rozi Styling: KONDI VLORE Thanks ( auto eranxhi & Club Itarus Vlore)

Pezullohet nga detyra shefi i Seksionit të Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve Ulian Shpataraku

1479
5
1
00:01:23
31.01.2023

#oranews #elbasan #pezullimnepolici #policiaelbasanit Drejtoria Rajonale e AMP Elbasan-Korçë ekzekutoi vendimin penal të Gjykatës së Lartë, e cila rrëzoi vendimin e Giykatës së Apelit Durrës dhe la në fuqi vendimin e Gykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për pezullimin nga detyra të punonjësit të Policisë Ulian Shpataraku, me detyrë Shef Seksioni i Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Elbasan. Pezullimi i 38-vjeçarit, punonjës policie, është bërë në kuadër të një procedimi penal të vitit 2022, ndjekur nga AMP Elbasan nën drejtimin e Prokurorisë së Elbasanit. Oficeri dyshohet se në shpërdorim të detyrës, me veprime në kundërshtim me ligjin nuk ka kryer ndalimin e një shtetasi të shpallur në kërkim, që ndodhej i shoqëruar në ambientet e DVP Elbasan. Burime për Ora News bëjnë me dije se Endrit Filja është ndaluar nga Ulian Shpataraku. Pas kësaj është shoqëruar në polici. Aty Shpataraku ka marrë një deklaratë nga Endriti në emër të specialistes Sovjona Kapllanaj, e cila ka firmosur pa ditur çfarë përmbante deklarata. Ora News mëson se Endrit Filja ishte në kërkim për përshtatjen e lokalit për përdorim droge, neni 285/a i kodit të procedurës penale. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Pse Erkiada shpërtheu në lot pas asaj që tha Shefi - Hell’s Kitchen Albania

625213
4043
588
00:24:17
09.10.2020

"Hell’s Kitchen Albania 3" është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanrin "reality show", në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Këtë vit me shef Renato Mekollin rikthehet nen autoresine e Olsa Muhametit. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #HellsKitchen#TopChannel

Shefi inatoset dhe me kamarierin. Ku gaboi ai? - Hell’s Kitchen Albania 3

14773
138
17
00:03:25
18.12.2020

Autore: Olsa Muhameti Shef i Kuzhines: Renato Mekolli "Hell’s Kitchen Albania 3" është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanrin "reality show", në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Këtë vit me shef Renato Mekollin rikthehet nen autoresine e Olsa Muhametit. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #HellsKitchen#TopChannel

Blerina Balili këndon “Bossi Shefi” në #Expuls

20028
169
12
00:03:17
11.12.2022

#oranews #expuls #ronaldosharka #blerinabalili Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra! Për më shumë lexoni në: Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Tv Klan - Përjashtohet shefi i Komisariatit të Policisë së Pukës

7347
36
15
00:01:37
08.11.2022

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku ka përjashtuar menjëherë nga radhët e uniformave blu shefin e Komisariatit të Pukës, Pjerin Lazri. Ai akuzohet për shkelje të rëndë të Kodit të Etikës dhe të komunikimit si dhe për tejkalim të kompetencave, duke abuzuar rëndë me atributet që i jep ligji dhe detyra. Ka qenë emisioni investigativ Stop, i cili mbrëmjen e së martës ka publikuar rastin e dhunës që shefi i komisariatit të policisë ka ushtruar ndaj një qytetari që kishte shkuar të sqarohej. Shefi i Komisariatit Pukë: Për private s’e rruaj kn! S’ekziston kurrë ti, as shokët tuaj mor, me kë je tu fol ti? Me kë je tu fol privatisht ti? Qytetari: Unë s’jam tu fol privatisht. Shefi i Komisariatit Pukë: Por të degjeneroj, mor! Qytetari: Ti je shteti, mo vlla! Shefi i Komisariatit Pukë: Të fus në dhe mo hej..! Të fus në dhe, mo…! Qytetari: Ti je shteti! Shefi i Komisariatit Pukë: O B*rë!. Të fus në dhe mor k*r! Qytetari: Ti, a je shteti? Shefi i Komisariatit Pukë: Të fus në dhe, mor! Jam Pjerini mor, jam Pjerini! Qytetari: Mos luj me dorë! Shefi i Komisariatit Pukë: Jo shteti! Jam Pjerin Lazri! Qytetari: Mos shty me dorë! Shefi i Komisariatit Pukë: Jam Pjerin Lazri! Unë të marr jetën, mor! Qytetari: Në rregull mor, ti je shteti! Gjithçka ka nisur pas një inati personal të shefit të komisariatit, i cili i ka çuar patrullën e i ka hequr patentën Zamirit. Shefi i Komisariatit Pukë: Të kam thënë se… Unë tashi jam pa… (Nuk kuptohet). Ke shkruajtur diçka në emrin tim. Qytetari: Në emrin tënd? Shefi i Komisariatit Pukë: Po! Qytetari: Ça kam shkruar? Shefi i Komisariatit Pukë: Ma kanë pru në “forward”. Qytetari: Hë, hë, edhe… Shefi i Komisariatit Pukë: Nëse e ke shkruajtur, ke bë shumë gabim, që më ke përmend emrin! Por pas publikimit të këtyre pamjeve, ka ardhur menjëherë dhe reagimi i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shteti, cili me shprehet se do të veprojë me ashpërsinë e ligjit ndaj kujtdo punonjësi policie që shpërdoron detyrën dhe që abuzon rëndë me uniformën. Tv Klan SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Email: info🤍tvklan.al Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

DEBATET/Vokshi nxjerr videon e Ramës: “Shefi i kundërterrorit ka qenë miku im”! Nikolla i heq fjalën

48
0
0
00:01:15
02.02.2023

#oranews #kuvendiishqiperisë #opozita #pd #mcgonigal #edirama Seanca e sotme plenare në Kuvend është shoqëruar me debate të forte. Ndërsa mori fjalën Albana Vokshi, nga foltorja e Kuvendit nxori një video të kryeministrit Edi Rama ku dëgjohej: “Shefi i kundërterrorit ka qenë miku im”. Ka qenë edhe ky moment ku ka ndërhyre Lindita Nikolla duke i hequr fjalën. Sakaq foltorja është rrethuar nga Garda për shkak të tensioneve të krijuara. Pjesë nga debati: Vokshi: Është turp zonja kryetare që ju lejoni që të veprohet në këtë mënyrë. Nuk mund ta hamendësoni ju se çfarë duhet apo mungon në procesverbal. Vokshi: E kam kërkuar fjalën disa herë Nikolla: Bllokuat foltoren duke shkelur rëndë rregulloren e Kuvendit. Për më shumë lexoni në:🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Shefi Mamuti - I dashur Allah (Official Video 2020)

123658
550
36
00:03:20
08.05.2020

Teksti: Hazbi Ahmeti Melodia: Hazbi Ahmeti Vokalet: Afrim Haziri & Ardian Kastrati Studio: Ardian Kastrati Kamera: Xhunejd Feleku Montazhi: Xhunejd Feleku Falenderim të veçantë për: Enis Aliu Sponsorët: VORD MARKET DISCOUNT ER GROS RESTAURANT FONTANA BURGER 9

"Shefi" po e qon djalin n'Spanjë😜 🤣 - Stupcat Skeçe 2019 - Shefi

7768
39
5
00:00:37
29.10.2019

Skeçi i ri i Stupcave "Shefi" veç ONLINE n'gjirafaVideo: 🤍

Shefi ja puth e perqaf grun, e tranon Mixhen Bibe

48133
00:08:19
22.08.2022

🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Shefi Mamuti - Me emrin Tënd (Official Video 4k 2022)

11735
119
10
00:04:16
18.04.2022

Teksti: Qëndrim Jashari Melodia: Rahman Kryeziu Audio&Vokalet: Rahman Kryeziu Kamera/Montazha: Xhunejd.F&Bujar.L Sponsorët: Mobileria NABI HOME Market & Mishtore ER GROS Bau Univerzal Trejd Culi JEANS

Fiks Fare/ Shefi i krimeve, "të penduarit": Mos rri si i dh..., dilu para!

14011
40
7
00:05:31
20.09.2022

Në rrëfimin e tij, 26 vjeçari, shprehu rezerva për sjelljen e punonjësve të Policisë së Lushnjes për hetimin e këtij rasti. Madje, ai nuk është rimarrë në pyetje apo të paktën Policia e Lushnjes të njoftonte policinë e qytetit ku ai banon. Në një bisedë të kryer me shefin e Krimeve i riu i shpreh shqetësimin për rrezikun që i kanoset, pasi ka bashkëpunuar me policinë. Por, shefi i Krimeve i thotë “mos u bëj budalla, dilu para”. Më tej ai i thotë se si quhej porositësi, ndërsa i riu ia tregon edhe njëherë. Shefi e mëson që mos të ketë frikë dhe të vijojë të jetojë i qetë pasi “kjo gjë është bërë”. “Mos rri si i dh... Mos u bëj budalla, s’ka ndodhur ndonjë gjë. Kjo që ndodhi, ndodhi” i thotë, ndërsa nga bashkëbisedimi duket sikur shefi është “shoku” dhe jo një inspektor policie. Madje, nuk i merr asnjë të dhënë se ku jeton apo të lajmërojë policinë lokale të vendbanimit të bashkëpunëtorit. Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FiksFare#TopChannel

Shefi Mamuti - Bëhu ti i lumtur (Official Video HD) 2017

132257
519
7
00:04:33
04.01.2017

Teksti: Omer Bajrami Vokalet: Nafidan Miftari & Egzon Abazi Studio: Ardian Kastrati Montazhi: Mensur Kadriu Skenari: Amir & Ilhan Mamuti Regjia: MAF Production

Stop/ Video: Te fus në dhe, o b****r! Shefi i Komisariatit të Pukës rreh qytetarin - 8 Nëntor 2022

95299
334
81
00:11:17
08.11.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Një qytetar nga Puka, i quajtur Zamir Puka, ka denoncuar në redaksinë tonë dhunën e përdorur nga ana e shefit të komisariatit të këtij qyteti Pjerin Lazri.Ky e fundit, për një inat personal i ka cuar patrullën e i ka hequr patentën Zamirit. Por shefi i “madh” nuk u mjaftua me kaq.Gjatë një ballafaqimi me qytetarin, Pjerin Lazri, i thotë këtij të fundit, se nuk pyet për njeri, duke e sharë me libër shtëpie. Nuk mjafton kjo, por shefi i uniformave blu, i thotë, se do e fusë në dhe e do i marrë jetën, duke e goditur edhe fizikisht. #stop8nentor #shefikomisariatitPuke #rrehqytetarin #kamerafshehte ##SaimirKodra #GentianZenelaj SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Top Channel / Skandali në policinë e Londrës /Shefi i antidrogës pinte hashash në zyrë

55269
134
46
00:02:01
04.09.2022

Zyrtari i larte i Policise britanike, qe krijoje strategjine e luftes kunder droges, mesohet ne procesin gjyqesor ndaj tij se ai vete merrte kanabis cdo dite, nderkohe qe puna dhe performance e tij vleresohej nga Shefja e Policise Metropolitane te Londres, forces me te madhe policore ne Britani. Julian Bennett, i cili ka qene pjese e Policise Metropolitane qe nga viti 1976, akuzohet se merrte edhe disa drogra te tjera si dhe per faktin se nuk kishte pranuar ti nenshtrohej testit te droges ne korrik te 2020-es. Komandanti i Policise qe merrej me strategjine e luftes kunder droges, akuzohet edhe per shkeljen e standarteve dhe sjelljeve, ndershmerise dhe integritetetit si dhe urdherave dhe udhezimeve te kesaj force policore, nje nder me te medhate ne Britani dhe ne bote, me nje reputacion te padiskutueshem. Julian Benntet kishte repuationin e nje zyrtati policor mjaft te ashper neper seancat displinore, nderkohe qe tashme rrezikon largimin e tij nga Policia Metropolitane e Londres. Nga viti 2010 nderi ne 2012 ai ka drejtuar rreth 70 seanca disiplinore dhe ka shkarkuar 56 punonjes policie. Strategjia e tij e luftes kunder droges bente thirrje “per rritjen e ndergjegjesimit nga perdorimi i droges”. Zyrtari i Larte i Policise britanike pretendon se merrte Kanabidiol, nje lloj kanabisi mjekesor per nje semundje ne fytyre. Por ghjasat jane se seanca displionore ndaj tij edhe mund te deshtoj, pasi deshmitarja kryesore, nje infermiere e cila kishte qene qeraxhesh ne shtepine e tij per shtate jave dhe planifikon te shkruaj nje liber per keto pretendime, nuk eshte paraqitur ne seance per te deshmuar perpara disa ditesh. Gjate karrieres se tij si drejtues i larte policise, z. Bennet ka drejtuar nje numer operacionesh te rendesishme, si lufta kunder bandave te hajduteve me motocikleta neper Londer, si dhe ne planfikimin e sigurise per Lojrat Olimpike te Londres ne 2012. Nese shpallet fajtor ai mund te largohet pergjithnje nga Policia dhe pensioni i tij do zvoglohet dukshem. E nese gjendet fajtor, serish shume nga prodhuesit dhe perdoruesit e kanabisit, do kene nje arsye me shume per tu ndjere te justifikuar per kriminalitetin e tyre. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Skandali#Londer#TopChannelNews

Shefi i poshter: Punetoret ja nshojne punen. 3 muj pa rroga

428918
3205
00:38:41
25.05.2022

▶️: 🤍 Publisher : Baresha Network Follow Baresha on... FB: 🤍 IG: 🤍 #Baresha#ShulShqip © & ℗ Baresha Network. All rights reserved

As ne vorrim te Babes nuk m’ka nshu Shefi me shku! Ja si trajtohen Punetoret n’Kosove

319578
2794
00:40:51
19.12.2022

🎵 🤍BareshaNetwork - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Follow Hasan Murseli (MixhaBibe) on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Follow Simon Tanushi on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#Biba#Martini

Shefi e kishte k arin e madh sa smunda ti them jo

7952
38
0
00:09:52
09.12.2022

Shefi im punon shume dhe na ndihmon edhe neve ne pune te renda dhe kur me kerkoi tia plotesoja disa kerkesa une smunda ti them ja dhe ja kryva punen qe me tha

Shefi i Shërbimit Informativ dridhet para Putin, pranon shumë më tepër se pavarësia e separatistëve

2881
1
1
00:01:32
22.02.2022

Shefi i shërbimeve sekrete ruse Sergei Narishkin belbëzon para presidentit Vladimir Putin, teksa arrin t'i ndryshojë qëndrimin në pak sekonda duke e bërë të pranojë njohjen e pavarësinë se rajoneve sepratiste në Ukrainë. Shkëmbimi i tensionuar mes të dyve gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të Këshillit të Sigurisë, u bë shpejt viral. - - - A2 CNN është një kanal informativ në një partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendër kryesore të prodhimit në Tiranë. Web: 🤍 App: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 #A2CNN A2 | CNN Exclusive News Channel Affiliate

Familja Pordhza "Erdhi shefi,erdhi bossi" - Al Pazar - Vizion Plus

28298
112
3
00:10:24
23.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Ndërtimet pa leje, pezullohet shefi i komisariatit dhe 3 vartës | ABC News Albania

2542
13
3
00:01:25
30.09.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Zyrtari i bashkisë së Vaut të Dejës: Shefi i Komisariatit më kërcënoi, mbron parcelat me kanabis

273
2
0
00:01:31
14.10.2022

Zyrtari i bashkisë së Vaut të Dejës: Shefi i Komisariatit më kërcënoi, mbron parcelat me kanabis Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #LajmeSyri #KronikaSyriTv

Hell's Kitchen 2 – Shefi hap peta byreku e kërcen valle së bashku me skuadrën e kuqe

235691
1840
65
00:08:48
20.12.2019

“Hell’s Kitchen Albania 2” është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanërin “reality show”, në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Shefi i Rajonit - Humor Shqip

771729
1831
46
00:06:29
17.01.2018

Aktrojne: Ester Bajramaj dhe Xon Luga Producent Haxhi Isufi Subscribe: Mos harroni te abonoheni ne kanalin tone qe te njoftoheni per cdo humor te ri qe do hidhet. Na ndiqni edhe ne: Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Stop/ Video, “Të fus në dhe o by**rë", shkarkohet shefi i komisariatit Pukë - 9 Nëntor 2022

8458
58
18
00:07:57
09.11.2022

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Një ditë më parë, një qytetar nga Puka, i quajtur Zamir Puka, denoncoi në redaksinë tonë dhunën e përdorur nga ana e shefit të komisariatit të këtij qyteti Pjerin Lazri.Ky i fundit, për një inat personal, i ka cuar patrullën e i ka hequr patentën Zamirit.Gjatë një ballafaqimi me qytetarin, Pjerin Lazri, i tha këtij të fundit, se nuk pyet për njeri, duke e sharë me libër shtëpie. Nuk mjaftoi kjo, por shefi i uniformave blu, e kërcënoi, se do e fusë në dhe e do i marrë jetën, duke e goditur edhe fizikisht.Pas transmetimit të emisionit “Stop”, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Mehmet Rrumbullaku shkarkoi përjashtoi nga rradhët e Policisë së Shtetit, shefin e Komisariatit të Policisë Pukë, Pjerin Lazri. #stop9nentor #shefikomisariatitPuke #MehmetRrumbullaku #perjashtimingapolicia #SaimirKodra #GentianZenelaj SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“Shefi i kundërterrorit ka qenë miku im”/Vokshi nxjerr videon e Ramës,Nikolla i heq fjalën në Kuvend

102
0
0
00:02:54
02.02.2023

Per me shume video dhe lajme klikoni 🤍 , faqja me e klikuar shqiptare...

Betohet te presidenti Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA, Gjeneral Brigade, Arben Kingji

3084
7
1
00:00:35
03.08.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajmeShefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-ve, Gjeneral Brigade Arben Voke Kingji u betua sot para Presidentit të Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, njëkohësisht edhe Komandant i Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë.

Shefi i Burrit erdhi ne Shtepine time dhe pastaj

1363
7
1
00:09:21
03.10.2022

Burri i kishte thene Shefit te tij te vinte tek ne per Darke dhe une ju pergadita shume gjera te mira tradicionale pasi atij i pelqejne shume

Shefi i “FAST”rrezikon 2 vjet burg, 3 vjet agjenti, kërkuan 7 mijë euro

1012
5
0
00:01:50
14.11.2022

#oranews Shefi i njësisë së kërkimit “FAST”, pranë Policisë së Shtetit dhe një agjent i kësaj njësie, rrezikojnë të dënohet nga Gjykata e Elbasanit, pasi gjatë hetimeve të kryera, kanë dalë në një rast mashtrimi, me qëllim marrjen 7 mijë euro, tek një person nga Elbasani i dënuar në Itali me 5 vite burg për drogë. Në pretencën e lexuar pak ditë më parë, prokuroria i kërkoi gjyqtares Idush Maliqi, deklarimin fajtor dhe dënimin me 3 vjet burg të, Fatmir Alia, i cili mbante detyrën e shefit të njësisë së kërkimit “FAST” në Policinë e Shtetit. Por për shkak të gjykimit të shkurtuar, prokuroria, ka reduktuar masën e dënimit duke kërkuar dënimin përfundimtar të Alias me 2 vjet heqje lirie. Katër vite burgim, akuza kërkoi për agjentin e "FAST", Sokol Fana,por për shkak të gjykimit të shkurtuar, pretenca përfundimtare për agjentin u reduktua në 2 vite e 6 muaj burgim. Njëherësh në këtë çështje, prokurori kërkoi 3 muaj burgim për shtetasin Klodjan Hajdërlli, i cili akuzohet për “Veprime që pengojnë zbulimin e të vërtetës”. Sipas dosjes hetimore dy punonjësit e “FAST”, pranë Policisë së Shtetit, akuzohen për “Shpërdorim detyre” dhe “Mashtrim”. Fana, duke shfrytëzuar dokumentin e policisë dhe një armë tip “Glock”, në muajin tetor 2021, ka shkuar në lokalin “S....” në Elbasan, që administrohet nga Klodjan Hadërlli, duke i treguar këtij të fundit se kishte probleme me drejtësinë italiane dhe se për këtë duhet të arrestohej. Klodjani i ka kërkuar punonjësit të policisë, që ta linte të takonte nënën e tij, meqenëse do shkonte në burg. Në këtë moment personi, i cili është prezantuar si agjent i Interpolit, Sokol Fana, i ka thënë Klodianit se mund ta rregullonin në mënyrë tjetër këtë punë, duke i kërkuar 7 mijë euro. Fillimisht palët kanë rënë dakord, por në momentin kur agjenti Sokol Fana, ka shkuar të tërheqë shumën e kërkuar prej 7 mijë euro, ai është konfliktuar me Hajdërllin, pasi ky i fundit ka kuptuar se gjithçka ka qënë një mashtrim. Në përleshje e sipër, agjentit të “FAST” i kanë marë armën e shërbimit. Pas kësaj situate, Sokol Fana, është larguar nga lokali duke telefonuar shefin e zyrës së kërkimit pranë njësisë “Fast Albania”, Festim Alia. "Jam në Elbasan dhe më kanë sulmuar duke më marrë pistoletën (armën e shërbimit…)"i ka pohuar Sokol Fana. Fatmir Alia, pasi ka dëgjuar këto fjalë nga Sokoli e ka pyetur se si është puna dhe ai i ka thënë se kishte një person në verifikim në Elbasan, që ishte në kërkim dhe i kishin dalë disa persona përpara, të cilët i kishin marrë armën. Pas kësaj bisede, Fatmiri shpjegon se ka komunikuar në telefon me nëndrejtorin e policisë, Ilir Proda, duke e vënë në dijeni për faktin. Gjatë rrugës për në Elbasan në afërsi të Drejtorisë së policies, Fatmiri shpjegon se është takuar me Sokolin dhe të dy së bashku kanë shkuar në Drejtorinë e policisë Elbasan, ku është bërë denoncimi. Por mesazhet në aplikacionin “Whats app” të zbuluara në celularin e agjentit të policisë të njësisë “Fast Albania”, Sokol Fana, kanë çuar në dhjetor 2021 në arrestimin e shefit të zyrës së kërkimt pranë kësaj njësie, Fatmir Alia. Hetimi i policisë dhe prokurorisë së Elbasanit, ka zbuluar se në datën 2 nëntor 2021, Fatmir Alia nuk ka qënë në Tiranë, por ndodhej në Elbasan, së bashku me agjentin e tij, Sokol Fana. Qëllimi i tyre ishte që ta informonin shtetasin Klodian Hajdërlli, në lidhje me disa e-maile që kishin mbërritur nga Italia, ku drejtësia e këtij vendi kërkonte informacion për aktivitetin e tij në Shqipëri dhe arrestimin e Klodjanit. Për t’ia transmetuar këto fjalë dhe në këmbim të mosarrestimit, Festim Alia, me detyrë shef i zyrës së kërkimit në njësinë “Fast Albania”, ka zgjedhur agjentin e kësaj njësie, Sokol Fana, që të paraqitet në ambjentet e lokalit të Klodjanit dhe ti kërkojë 7 mijë euro në këmbim të mos arrestimit. Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Pezullohet shefi i qarkullimit ne Diber, shkak arrestimi i vellait

9411
00:01:14
18.01.2020

Robert Aga shefi policisë rrugore të Dibrës, i cili doli në përgjimet e gjermanes “Bild” për zgjedhjet e 2017-ës në këtë qark, është pezulluar nga detyra. Mësohet se shkak nuk është bërë dosja e zgjedhjeve ne Dibër, por arrestimi i vëllait të tij për trafik droge, 51-vjeçarit Pajtim Aga. Menjëherë pas kësaj, drejtori i përgjithshëm i policisë Ardi Veliu ka pezulluar nga detyra Robert Agën. Në përgjimet e bëra publike nga gjermania “Bild”, Aga flet me ish-ministrin Saimir Tahir dhe deputetë të qarkut Dibër, për të marrë një pozicion më të mirë pune me argumentin se ka ndihmuar partine socialiste për zgjedhjet e 20017-ës . Nga ana tjetër Partia Demokratike e ka akuzuar disa herë ish- shefin e qarkullimit sit të përfshirë në aktivitet kriminal dhe kultivim e trafik droge. Ndërkohë mbrëmjen e së premtes, uniformat blu kanë zhvilluar një operacion në 5 qytete, ku përveç 51- vjeçarit Aga, janë arrestuar edhe 6 persona të tjerë. Sipas policisë të arrestuarit, trafikonin kanabis në formë çokollate nga Greqia në Shqipëri. Gjatë operacionit u sekuestruan 32.5 kg lëndë narkotike canabisa sativa në formë çokollate, 6 aparate celulare dhe 2 automjete. Tv Klan

Shefi përlotet teksa thotë largimin e Martinit - Hell’s Kitchen Albania 3

136975
1397
57
00:01:33
25.12.2020

Autore: Olsa Muhameti Shef i Kuzhines: Renato Mekolli "Hell’s Kitchen Albania 3" është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanrin "reality show", në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Këtë vit me shef Renato Mekollin rikthehet nen autoresine e Olsa Muhametit. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #HellsKitchen#TopChannel

Mos mu kon shefi ...❗️❗️ - Hoxhë Qëndrim Jashari

7429
808
2
00:00:53
27.06.2022

Kontribo duke e shpërndarë TikTok - 🤍

Report TV -Prezantohet Shefi i ri i Shtabit të Ushtrisë

3164
22
5
00:04:01
05.08.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajmeshqip Gjeneral Brigade Arben Kingji ka marrë sot zyrtarisht detyrën si Shef i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura. Shefi i ri i FA u prezantua nga Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, në një ceremoni zyrtare, ku morën pjesë gjeneralë, drejtues civilë, ushtarakë, atashe të Mbrojtjes etj.

Top Channel/Arrestohet ish -shefi i FBI/ Mori ryshfet nga një ish-agjent i shërbimit sekret shqiptar

18106
59
9
00:01:53
24.01.2023

Ish kreu I fbi Charles McGonigal, u arrestua të shtunën në Aeroportin Ndërkombëtar John Kennedy kur kthehej nga një udhëtimi ndërkombëtar. Ish-kreu i kundërzbulimit të FBI-së në Nju Jork u akuzua se kishte punuar me një oligark rus të sanksionuar pasi ai doli në pension dhe fshehu qindra mijëra dollarë që mori nga një ish-punonjës i një agjencie të inteligjencës shqiptare, ndërsa ai ishte një zyrtar i lartë në byro. McGonigal po përballet me akuza në Nju Jork për shkelje të sanksioneve të SHBA-së, komplot dhe akuza për pastrim parash për bashkëpunimin në vitin 2021 me Oleg Deripaska, një oligark rus i cili u sanksionua për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale të SHBA-së në vitin 2016. Në Uashington, McGonigal akuzohet për fshehjen e lidhjeve që kishte me personin që dekada më parë ka punuar për një agjenci të inteligjencës shqiptare, duke përfshirë marrjen e 225,000 dollarëve në pagesa. Gjatë disa udhëtimeve jashtë shtetit në Shqipëri, Austri dhe Gjermani, prokurorët pretendojnë se McGonigal dështoi të zbulonte formularët e qeverisë amerikane se ai u takua me kryeministrin e Shqipërisë, një politikan kosovar dhe të tjerë. Prokurorët pretendojnë se në një takim McGonigal i kërkoi kryeministrit të Shqipërisë që të jetë “i kujdesshëm në lidhje me dhënien e licencave për shpimin e fushës së naftës në Shqipëri për kompanitë ruse të frontit”. Ish-punonjësi i inteligjencës shqiptare që i pagoi 225 mijë dollarë kishte interes financiar në vendimin e qeverisë për kontratat. Një nga pagesat në para – 80,000 dollarë – dyshohet se iu dha McGonigal-it ndërsa ai ishte ulur në një makinë të parkuar jashtë një restoranti në New York City. Nën drejtimin e McGonigal, FBI hapi një hetim mbi përpjekjet e lobimit të huaj të një shtetasi amerikan bazuar në informacionin që ai mori nga ish-punonjësi i inteligjencës shqiptare, sipas aktakuzës. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #CharlesMcGonigal#FBI#TopChannelNews

Shefi i NATO-s thirrje Koresë së Jugut: Rrisni mbështetjen ushtarake në Ukrainë. Të mos e lejojmë...

621
1
0
00:01:37
30.01.2023

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Merr detyrën shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Arben Kingji

1122
12
1
00:01:27
05.08.2022

#oranews #arbenkignji Gjeneral Brigade Arben Kingji ka marrë të premten zyrtarisht detyrën si Shef i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura. Ai u prezantua nga Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi, në një ceremoni zyrtare. Ministri i Mbrojtjes tha se Gjeneral Kingji e merr detyrën në një kohe kur siguria dhe paqja janë realisht të rrezikuara dhe kërcënuara, për shkak të agresionit rus në Ukrainë. Sa i përket sfidave të brendshme fokusi do të përqendrohet në konsolidimin e kapaciteteve në përgjigje të emergjencave civile, si edhe kapaciteteve të veçanta. Shefi i ri i Shtabit të Përgjithshëm të FA gjeneral brigade Arben Kingji u zotua se “Forcat e Armatosura do të vazhdojnë të zhvillohen e integrohen. Gjeneral Kingji u dekretua nga Presidenti i Republikës, pas propozimit të Ministrit të Mbrojtjes dhe Kryeministrit. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Protestuesi: O shefi pse më gjuani? Polici: Ik në shtëpi, se je i pirë

89095
405
117
00:05:19
11.12.2020

#reportTV #lajmeshqip #lajme Një situatë e paqartë ka ndodhur pranë Bibliotekës Kombëtare, ku një protestues ka pretenduar se policia e ka qëlluar. "O shefi mos më gjuaj", mësohet të ketë thënë ai, por polici i thotë që të largohet në shtëpi, pasi ishte i dehur. "Ik në shtëpi, se je i pirë", i ka thënë polici, por pas rezistencës së të riut dhe ofendimeve, ai është shoqëruar në Komisariat.

"Lufta" ndaj ndërtimeve pa leje, pezullohet nga detyra shefi i komisariatit Nr. 1 dhe tre punonjës

2072
6
3
00:01:21
30.09.2022

#oranews #policia #ndertimepaleje #komisariati1 #pezullohet #policiaetiranes #katepaleje #BujarMehmeti Aksionet për zbulimin e kateve pa leje në pallatet në Tiranë janë shoqëruar me masa ndaj drejtuesve të policisë. Mësohet se pas kërkesës për të bllokuar dy objekte në Farkë, është marrë vendimi për pezullimi nga detyra të shefit të komisariatit një në kryeqytet Bujar Mehmeti dhe të shefit të postës policore Farkë, Flamur Sula. Gjithashtu e njëjta masë është marrë dhe ndaj agjendit të policisë, Alban Rama si dhe inspektorit të zonës Nazmi Karreçi. Vendimet janë marrë tre javë pas nisjes së parë të sekuestrimit të objekteve që janë zhvilluar në shkelje të lejes.Prej asaj periudhe gjithçka mbeti në heshtje çka u bë shkak dhe për kritika ndaj qeverisë. Kjo e shoqëruar dhe me akuza për favorizime për të pasurit, pasi familjarët janë futur në burg vetëm pasi ndërtuan dhe një kotec pulash. Për të shmangur këto qëndrime ministri Bledi Çuçi ka zbritur sërish në terren. Edhe kryeministri Edi Rama e ka cilësuar të suksesshme nismën, duke u shprehur se tashmë një ndërtues ka firmosur për ti kaluar shtetit mbi 4 mijë metër katror ndërtim. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Hell's Kitchen Albania - Shefi i hallit dhe ai i kuzhinës së ferrit bëhen bashkë në HK

1191748
9122
269
00:15:08
03.01.2020

“Hell’s Kitchen Albania 2” është formati i cilësuar si një ndër më të suksesshmit në zhanërin “reality show”, në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adernalinën e spektaklin. Gjithçka ndodh në kuzhinën e ferrit. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
shefi 하롱 samsung ecc reg 六四 陰牌 Sandrock MURODXON NAZAROV Armen Sargsyan Строимтепло do i wanna know отопление evil blackberry ONDO Зависает компьютер Doug Michael Music ONDO класс селена как играть amazing diy ideas surveilance rumah Super Heróis