Ermal mam

Ermal mam смотреть последние обновления за сегодня на .

Claydee & Ermal Mamaqi - Senorita

16676043
74846
2113
00:04:15
15.05.2015

Booking : info🤍amievent.al Music: Claydee Lupa, Rose Loud Lyrics: Claydee Lupa, Ermal Mamaqi, Andy Nicolas Special Thanx Dancer / Teacher : Tan Brama Hairstyle : Tony (Pepetonny) Vocals Rap : Alex Lupa Female Vocals: Rafaela, Roosa, Starela, Kate mina Location: Playa Del Sol (Simos Samios) WEB Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍 Claydee Social 🤍 🤍 🤍 🤍 Sponsor : Renault, Eccobet,B52 Subsribe: 🤍 WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Loja me kepuce, Ermali dhe Ami

777092
3799
112
00:07:48
29.12.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Kush qëndron më gjatë sipër demit, Eduart Ndocaj & Kallashi

921626
3895
349
00:09:01
02.12.2017

Subscribe këtu: 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin 108 - Genc Prelvukaj, Eni Koçi

611491
2012
01:16:34
16.02.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Seriali H.O.T - Episodi 7 (I Plotë)

537845
4962
187
00:38:23
13.12.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 7 Përmbledhje: Tensionet dhe debatet e punes mes Nores dhe Danit rriten duke u shnderruar ne pasion dhe te dy perfundojne duke bere dashuri. Amanda fillon punë ne kompani për ti provuar të jatit se është e aftë. Pali prezanton të birin me Lilin por situate bëhet tepër e sikletshme kur zbulohet se Lili është nëna e Shpëtimit. Dani dhe Amanda gjenden tashmë në lidhje familjare me Xhenin dhe Shpëtimin. -Regjia: Bjordi Mezini -Producent: Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari: Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB: 🤍tidi.al Email: info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi7 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Kush qeras më shumë

2198938
14080
324
00:07:16
14.10.2017

Subsribe: 🤍 WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Seriali H.O.T - Episodi 8 (I Plotë)

542858
5055
192
00:38:07
16.12.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 8 Përmbledhje: Nora kerkon që Danin të mbajë një qëndrim per lidhjen e tyre duke e detyruar të zgjedh mes saj dhe Amandës. Ai i tregon Nores se eshte i dyjëzuar. Amanda degjon gjithcka dhe e deshperuar le agjensine kur nderkohe policia vjen dhe kerkon te arrestojë Danin. -Regjia: Bjordi Mezini -Producent: Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari: Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB: 🤍tidi.al Email: info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi8 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Seriali H.O.T - Episodi 5 (I Plotë)

581554
5049
111
00:35:05
06.12.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 5 Përmbledhje: Gjate festes Xheni gjen rastin të miqësohet me Norën në mënyrë që ta manipulojë lidhjen e tyre nga brenda ndërsa Lori pasi hedh kthetrat mbi vëllain e pasur të Amandës, zbulon planin e tij dhe të Alketës për të vjedhur agjencinë. -Regjia : Bjordi Mezini -Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi5 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Seriali H.O.T - Episodi 6 (I Plotë)

534546
4714
139
00:34:44
09.12.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 6 Përmbledhje: Nora transferohet ne apartamentin e Xhenit dhe i rrefen lidhjen e saj me Danin. Amanda i ve ultimatum Danit per te vendosur diten e dasmes. Dani pranon por kjo e kthen Norën në armiken e betuar të Danit. -Regjia: Bjordi Mezini -Producent: Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari: Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB: 🤍tidi.al Email: info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi6 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Xing me Ermalin 38 - Edi Rama

1068888
5936
326
01:45:20
17.06.2017

Subscribe këtu: 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Seriali H.O.T - Episodi 4 (I Plotë)

590942
5671
224
00:38:34
29.11.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 4 Përmbledhje: Pas nje nate romantike me Amanden, Dani gjendet serish mbrapa kameres duke punuar me Xhenin e cila deklaron se do ndahet nga Shpetimi per te. Ne perfundim te dites Amanda suprizon serish Danin duke shpallur fejesen e tyre sapo Nora futet ne studio, duke u prezantuar si kolegia e re e Danit. -Regjia : Bjordi Mezini -Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi4 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Ermal Mamaqi ft. Erion Veliaj - Duet

5425
57
2
00:05:05
24.12.2017

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

10 Gjera kur ju lind gruaja - (6Dite pa Ermalin)

51961684
54099
1208
00:04:48
02.04.2014

Subsribe: 🤍 WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Loja Mimikat pas Pasqyres, Jonida Vokshi

285250
1746
24
00:05:45
19.05.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Alberie Hadërgjonaj dhe Ermal Mamaqi shkojnë ne Deçan

219240
705
59
00:08:00
26.05.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin 51 - Muharrem Hoxha (Rrema)

546041
2436
65
01:13:40
04.11.2017

Subscribe këtu: 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Elvana Gjata - Një Darkë Romantike

3715908
23167
1050
00:09:48
17.02.2018

Subsribe: 🤍 WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Ngatërresa e çifteve, Jonida Vokshi

1640076
6439
164
00:04:31
19.05.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Kur UFO-t zbarkuan ne Shqiperi

17095
192
20
00:06:42
02.03.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin/ Flet per babain e ndjere, Arilena Ara nuk i mban dot lotet ne studio

644076
00:04:31
17.11.2018

“Babai për mua ka qenë mbështetja më e madhe. E kam vazhduar muzikën vetëm prej tij”, kështu tha mes lotësh këngëtarja Arilena Ara teksa fliste në “Xing me Ermalin” për babain e saj të ndjerë. Këngëtarja tha se nuk ka folur anjëherë publikisht për babain e saj dhe jo pa qëllim, pasi preket. Këngëtarja shtoi se ka vazhduar muzikën vetëm prej tij. Ermal Mamaqi: Përgjithësisht prindërit nuk kanë qejf që fëmijët e tyre të merren me art sepse ka momente që do dalësh çuditshëm dhe njerëzit do të të shohin etj, etj. Ti ke patur përkrahje nga prindërit apo pengesë? Arilena Ara: Unë nuk kam folur kurrë dhe dua të flas në emision. Aq sa është private aq dua edhe ta marrë vesh gjithë bota, nuk ka asgjë. Unë kam patur një baba të jashtëzakonshëm, nuk kam folur kurrë për të dhe kjo më ka bërë të jem e mbrojtur. Nuk kam folur jo pa qëllim, sepse e dija që do prekesha nëse do flisja për të. Që kur kam humbur babain kur e dëgjoj fjalën baba ndihem çuditshëm. Nuk kam folur kurrë, por dua të them që babai për mua ka qenë mbështetja më e madhe. E kam vazhduar muzikën vetëm prej tij sepse ai donte të isha këtu ku jam. Shpresoj që të jetë krenar për mua. Ermal Mamaqi: Unë besoj që ai do të ishte shumë krenar për ty./tvklan.al

Seriali H.O.T - Episodi 9 (I Plotë)

565299
4897
189
00:40:37
20.12.2021

Subscribe: 🤍 Shiko këtu episodet e plota: 🤍 EPISODI 9 Përmbledhje: Dani arrestohet nën akuzën e vjedhjes. Plani I Alketës dhe vëllait të Amandës ka funksionuar! Amanda sheh videon ku Dani vjedh parate ne kasaforten e agjensise dhe vendos ta takojë ne burg. Ajo i hedh unazen e fejeses duke e lënë Danin te deshperuar ne lot pa ditur se cfarë do te ndodhë me te. Lili zbulon dicka lidhur me vdekjen e së shoqit që mund të ndryshojë fatin e Danit në burg. -Regjia: Bjordi Mezini -Producent: Ermal Mamaqi, Dritan Huqi -Skenari: Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini Prodhuan: (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION) WEB: 🤍tidi.al Email: info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 #SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi9 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?" #Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali

Elvana dhe Ermali bisedë me këngë

2797994
15313
391
00:02:01
17.02.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Kush eshte djali qe Arilena shfaqet duke e puthur gjithe pasion

2787443
11500
774
00:12:42
17.11.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin 79 - Alberie Hadërgjonaj

543420
2212
144
01:20:40
26.05.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin - Kemi të reja

16245101
28845
1113
00:06:02
21.10.2017

Subsribe: 🤍 WEB : 🤍tidi.al Email : info🤍tidi.al Instagram: 🤍 Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi! 🤍 🤍 🤍 🤍 Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Shoku i mirë, Blerim Destani

784139
4432
132
00:07:45
30.12.2017

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin Sez 2 Ep 2 - Soni, AutoStop

678659
2409
25
00:03:04
16.09.2017

Subscribe këtu: 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Loja Kaon, Besa Kokdhima, Olen Cezari

115860
637
19
00:08:09
20.04.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Motrat e Arilenës thonë të pathënat për të

359143
2101
84
00:08:35
17.11.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Xing me Ermalin 58 - Ilir Meta

111588
439
36
01:05:22
30.12.2017

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Loja - Pista e vrapit

105967
559
21
00:04:18
08.06.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Ermal Meta..volto tumefatto..tanta paura annulla tutti i concerti..le foto choc

11755
63
11
00:02:04
27.07.2022

Hermann metà si deve fermare si gonfiano il viso e la testa ecco cosa sta succedendo al cantante

Albina Kelmendi - Nana Loke (Official Video)

189671
1028
32
00:03:43
25.06.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗔𝗹𝗯𝗶𝗻𝗮 𝗞𝗲𝗹𝗺𝗲𝗻𝗱𝗶 - 𝗡𝗮𝗻𝗮 𝗟𝗼𝗸𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗟𝗕𝗜𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Produced by: 𝗗𝗨𝗢𝗕𝗔𝗦𝗦 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦 🎥 Video by: 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗖𝗢 🎥 D.O.P by: 𝗔𝗗𝗢𝗡𝗜𝗦 𝗞𝗥𝗔𝗦𝗡𝗜𝗤𝗜 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗜𝗡𝗔 𝗞𝗘𝗟𝗠𝗘𝗡𝗗𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗗𝗨𝗢𝗕𝗔𝗦𝗦 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗖𝗢 : Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗔𝗗𝗢𝗡𝗜𝗦 𝗞𝗥𝗔𝗦𝗡𝗜𝗤𝗜 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © ALBINA KELMENDI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #AlbinaKelmendi #NanaLoke #Folé

Xing me Ermalin 98 - John Shahu

55029
509
56
00:25:37
01.12.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Shpëto fjalinë duke plotësuar vendin bosh, Genta Ismajli

601593
2486
110
00:08:56
07.04.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

See You Again - Wiz Khalifa ft. Charlie Puth | Jonas Stuch Cover | The Voice of Germany 2015

16320231
200839
1788
00:01:59
17.09.2016

See You Again von Wiz Khalifa ft. Charlie Puth gecovert von Jonas Stuch. Jonas zeigt viel Gefühl im The Voice-Studio..doch die Aufregung lässt seinen Auftritt nicht ganz perfekt erscheinen - kann er trotzdem überzeugen? Aus der Sendung The Voice Of Germany Staffel 5. THE VOICE OF GERMANY 2015: 🤍 AUDITIONS 2015: 🤍 WATCH THE BEST TVOG MOMENTS: 🤍 SUBSCRIBE TO THE VOICE OF GERMANY: 🤍 THE VOICE ON TOUR: 🤍 LOVESONGS: 🤍 POP MUSIC: 🤍 ROCK MUSIC: 🤍 The Voice of Germany: die neue einzigartige Casting Show, in der nur echte Künstler mit großartiger Stimme gesucht werden, ist wieder da. Immer Donnerstag 20.15 Uhr auf ProSieben und freitags in SAT.1! Ein Hoch auf diese Coaches: Andreas Bourani kämpft jetzt zusammen mit Stefanie Kloß, Rea Garvey, Smudo & Michi Beck um die besten Stimmen bei The Voice of Germany 2015! Germany’s most successful music TV Show is back! – The Voice of Germany 2015 airs Thursday at 20.15 pm on ProSieben and Friday on SAT.1! New season, new coaches: Andreas Bourani is the new one, now fighting together with Stefanie Kloss, Rea Garvey, Smudo & Michi Beck for the best voice in Germany! ¬ Charley Anns Siegersingle BLUE HEART* gibt es hier: iTunes: 🤍 amazon: 🤍 Charley Ann Schmutzler mit Yellow* iTunes*: 🤍 amazon*: 🤍 BEST OF THE VOICE OF GERMANY auf einer CD*: 🤍 The Voice of Germany 2 Wii Game*: 🤍 Die zweite Staffel auf DVD*: 🤍 ¬ *Links sind Affiliate Links Impressum: 🤍

Ermali imiton Dritan Shakohoxhen

238972
2656
56
00:01:51
16.12.2017

Subscribe këtu: 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Loja ndaje dhe haje, Luana, Bujari dhe Ermali

513000
2750
85
00:10:47
09.06.2018

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Sinqeriteti i tepruar, Rita, Roza dhe Ermali

122420
792
19
00:04:29
14.04.2019

Subscribe këtu: 🤍 Instagram : 🤍 Ermal Mamaqi Channel Email : info🤍xing.al WEB : 🤍xing.al Ermal Mamaqi Social 🤍 🤍 🤍 🤍

Making of Plus National Bundles TVc - Billie Jean by Ermal Mamaqi

3095
6
0
00:00:18
13.06.2012

A video from the making of Plus National Bundles TVc. Billie Jean's interpretation by Ermal Mamaqi. The campaign on this link: 🤍 Agency: New Moment Tirana

Назад
Что ищут прямо сейчас на
ermal mam DRAMA ONDEL ONDEL Algrow expose Veles polar plunge clube de membros roborock ad ADINROSS тикток украина calm background music europa universalis 4 византия fairphone 4 vs fairphone 3 compare QR code scanning canggu bali now ASANSOL All cow video voice change premiere smiling man single women calme